שירותים

השירותים שלנו

אנחנו כאן כדי לשפר את העסק שלך

#

לוחות מחוונים - דשבורד

לוח מחוונים הוא תצוגה מרכזת של מידע מספרי. מטרתה לשקף למשתמש (מנהל, עובד, לקוח וכו') מידע אנליטי המתאר שורה תחתונה של פעילות, מגמת פעילות, סיכום נתונים על מנת לסייע למשתמשים בקבלת החלטות. לעיתים קרובות מאפשר לוח המחוונים DRILL DOWN, כלומר כניסה לעומק על מנת לראות הסבר של הנתונים בהם צפה ברמת על.

#

פיתוח חווייתי

מתכננים להקים מרכז מבקרים? פותחים תערוכה עם מיצגים אינטראקטיביים? רוצים להעביר את הסיפור שלכם בצורה חווייתית לקהל הרחב? אנחנו כאן כדי לתפור לכם פתרון מלא! משלבי התכנון והאפיון עד התפעול בשטח. נסיון רב במרכזי מבקרים ומוזיאונים ובמגוון טכנולוגיות. הצטרפו לארגונים המובילים עם פתרון חוויות אינטראקטיביות לפי הצורך והיכולת שלכם.

#

פורטלים ב-SharePoint

SharePoint היא סביבת העבודה המובילה בעולם עבור פורטלים ארגוניים. פורטל ארגוני משמש למגוון צרכים בחברה וביניהם – תקשורת ארגונית, שיתוף ידע, שימור ידע ועוד. ארגון שמשתמש נכון בפורטל יכול להגביר את הזהות הארגונית, לחסוך בכפילות מידע ולשפר את אורך החיים של הידע בארגון. לאחיות ברגר יש ניסיון רב בעיצוב ואפיון פורטלים ארגוניים.

#

UI/UX

רבים מהעובדים בארגונים ומהמשתמשים הביתיים עובדים שעות רבות מול המחשב. חווית השימוש במחשב יכולה להיות טובה / רעה / נעימה / קשה. מטרת תהליך ה-UI (ממשק המשתמש) וה-UX (חווית המשתמש) להקל ככל הניתן על המשתמש בבואו לעבוד על המערכת, לייצר מידע או לצרוך מידע. על מנת ליצור חווית משתמש משופרת אנחנו שואפים להבין את המטרות של החברה, את קהלי היעד אליהם מיועדת המערכת, את מגבלות המערכת ולייצר מערכת שתספק חוויה נעימה מבלי לפגוע בתוצר המתקבל מהמערכת.

#

ליווי טכנולוגי

ארגונים מקצועיים מתמחים במקצוע בו הם עוסקים. כך נגרייה יודעת לייצר שולחנות וכסאות וקונדיטוריה יודעת לייצר עוגות. בתי תוכנה, המספקים פתרונות תוכנה לארגונים מתמחים בחומרה ובתוכנה של מחשבים. ניסיוננו בעבודה בחברות רבות מאפשר לנו לגשר על הפער הקיים בין החברות המקצועיות לבין נותני השירות המקצועיים ולאפשר ללקוח לקבל פתרון שמותאם לצורך שלו.

#

תכנות למשחקים

שירותי פיתוח, יעוץ והדרכה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בפיתוח משחקים ואינטראקטיב: Unity 3D, ארדואינו, Kinect, AR-VR-MR, Shaders.

  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
כל הזכויות שמורות - האחיות ברגר בע"מ © 2018